ABSOLWENT

Drogi absolwencie !

Jeśli zdałeś egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe i chciałbyś dalej się kształcić masz dwie drogi:

- kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, aby uzyskać wykształcenie średnie (z maturą lub bez).

- kontynuować naukę w wybranym przez siebie zawodzie. W tym celu musisz uczęszczać na kwalifikacyjny kurs zawodowy, zdać egzamin zewnetrzny z odpowiedniej kwalifikacji i jednocześnie uczęszczać do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych w celu uzyskania wykształcenia średniego. Dopiero spełnienie tych dwóch warunków da ci wyższe uprawnienia w wybranym zawodzie lub

- kontynuować naukę w Szkole Branżowej II stopnia

Jeśli nie zdałeś egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, a chciałbyś dalej się kształcić możesz kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych i uzyskać wykształcenie średnie (z maturą lub bez).

W następnej zakładce umieściliśmy wykaz publicznych liceów ogólnokształcących dla dorosłych w m.st. Warszawa, a w kolejnej wyszukiwarkę kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Życzymy powodzenia.

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 27