Krzysztof Potaczek

Witam na mojej stronie!

Drodzy Uczniowie,

proszę  o informację, czy chodzicie na praktyki.

Jeśli tak to macie obowiązek przesyłać na adres praktyki.kontrolki@gmail.com skanów lub zdjęć swoich kontrolek praktyk (przynajmniej raz na dwa tygodnie). Pamiętajcie aby podpisać się i napisać z jakiej jesteście klasy.

Jeśli nie chodzicie na praktyki - napiszcie dlaczego  ( czy pracodawca zamknął zakład, czy dał urlop, czy wyrzucił z praktyk itd ).

Drodzy Uczniowe i Rodzice

Przypominam, że wystawienie oceny semestralnej  i rocznej z zajęć praktycznych jest zgodne z kryteriami zawartymi w Przedmiotowych Zasadach Oceniania, o czym mówi poniższy punkt w/w PZO:

6. Kryteriami klasyfikacyjnej semestralnej i rocznej oceny ucznia ustalonej przez nauczyciela zajęć praktycznych są:
a)  oceny cząstkowe ustalone przez pracodawcę w ciągu całego półrocza lub roku szkolnego,
b)  obecności ucznia w pracy potwierdzone podpisem pracodawcy w kontrolce zajęć praktycznych,
c)  kontrola realizacji zajęć praktycznych dokonana przez nauczyciela zajęć praktycznych.

Uczeń zobowiązany jest dostarczyć nauczycielowi zajęć praktycznych kontrolkę z potwierdzonymi obecnościami na zajęciach oraz oceną wystawioną przez pracodawcę nie później, niż 14 dni po zakończeniu miesiąca. Niedostarczenie kontrolki jest równoznaczne z niewystawieniem oceny cząstkowej za dany miesiąc i wpisaniem do dziennika lekcyjnego nieobecności na zajęciach praktycznych.
Jeśli uczeń dostarczył kontrolkę z wpisaną przez pracodawcę oceną po wyznaczonym terminie 14 dni po zakończeniu miesiąca, nauczyciel zajęć praktycznych obok wpisuje właściwą ocenę wystawioną w kontrolce przez pracodawcę. Nie ma natomiast możliwości poprawienia wpisanej już w dzienniku lekcyjnym nieobecności. Dostarczenie kontrolki po terminie skutkować może obniżeniem oceny semestralnej lub rocznej z zajęć praktycznych.

W przypadku dalszych pytań, proszę o kontakt telefoniczny 22 843 66 81 wew. 114.

opiekun zajęć praktycznych

Krzysztof Potaczek